Tilbake til alle rapporter

Dype huller i veien, krakelert asfalt.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Rita Junker Lian 15:28, man. 2 november 2020

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Det er flere hull i veien. Samtlige ble forsøkt tettet på sensommeren men de dukket opp like raskt igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?