Tilbake til alle rapporter

Manglende lys på lekeplassen

Rapportert i kategorien Gatelys av Remo 17:53, fre. 6 november 2020

Sendt til Eigersund og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Manglet lys en stund på lekeplassen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:34, lør. 5 desember 2020

  • Dårlig oppfølging. Samt manglende mer lys nå.

    Sendt inn av Remo 13:34, lør. 5 desember 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter