Tilbake til alle rapporter

Ødelagt asfaltdekke

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Lars Dahle 18:31, ons. 17 august 2011

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gjøvik 3 minutter senere

Deler av asfaltdekket i
Vindingstadbakken, nedenfor der lysløype krysser veien er helt ødelagt. Det trengs ny asfalt på denne gang- og sykkelveien i høst.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:28, ons. 14 september 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:15, tor. 13 oktober 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:38, søn. 13 november 2011

  • Det er fortsatt ikke blitt gjort noe med asfaltdekket i Vindingstadbakken.

    Publisert anonymt 13:34, man. 16 september 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter