Tilbake til alle rapporter

Stort, dypt hull midt i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Kristian Solum 21:11, fre. 6 november 2020

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Hullet har dukket opp de siste ukene og har økt ekstremt fort! Skader bilen dersom man treffer det så er farlig siden det er en sving rett før, så man kjører unna hullet, men ender opp i motsatt kjørefelt da. Dypt og markert

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Kristian Solum 22:23, lør. 5 desember 2020, markert som fikset

  • Ble fikset noen dager senere. Nydelig jobb av kommunen som fikser så fort!

    Sendt inn av Kristian Solum 00:42, søndag 7 mars 2021, åpnet på nytt

  • Dette er nå løst

    Sendt inn av Kristian Solum 00:45, søndag 7 mars 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter