Tilbake til alle rapporter

Stort, dypt hull midt i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Kristian Solum 21:11, fre. 6 november 2020

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Hullet har dukket opp de siste ukene og har økt ekstremt fort! Skader bilen dersom man treffer det så er farlig siden det er en sving rett før, så man kjører unna hullet, men ender opp i motsatt kjørefelt da. Dypt og markert

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 22:23, lør. 5 desember 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Kristian Solum 22:23, lør. 5 desember 2020

  • Ble fikset noen dager senere. Nydelig jobb av kommunen som fikser så fort!

    State changed to: Åpen

    Sendt inn av Kristian Solum 00:42, søn. 7 mars 2021

  • Dette er nå løst

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Kristian Solum 00:45, søn. 7 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?