Tilbake til alle rapporter

Gateskilt falt ned,ligger på bakken.

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Brynhild Buan Iversen 22:49, fre. 6 november 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Klæbu 1 minutt senere

Gateskilt har falt ned for 2år siden,og har vært lovt å bli hengt opp igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Brynhild Buan Iversen 06:28, lør. 5 desember 2020, markert som fikset

  • 2 gatelys innerst i ørdfører fosshodes vei virker bare vekselsvis eller ikke i det hele tatt

    Sendt inn av jiive@online.no 14:17, mandag 18 januar 2021

  • 2 gatelys innerst i ørdfører fosshodes vei virker bare vekselsvis eller ikke i det hele tatt

    Sendt inn av jiive@online.no 14:17, mandag 18 januar 2021

  • 2 gatelys innerst i ørdfører fosshodes vei virker bare vekselsvis eller ikke i det hele tatt

    Sendt inn av jiive@online.no 14:17, mandag 18 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter