Tilbake til alle rapporter

Kviltorpvegen uten gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:34, man. 9 november 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Molde mindre enn et minutt senere

Gatelysene i Kviltorpvegen virker ikke, dette er svært alvorlig da dette er skolevei for svært mange barn fra 1.-10.klasse!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Anlegget er splittet fra kommunen før var det ingen jordfeil bryter på anlegget. etter kraven som er nå så må vi ha dette. og da har vi dessverre funnet ut at vi har mye jordfeil på anlegget. skal vara i orden nå

    Publisert anonymt 13:50, mandag 4 januar 2021

  • Anlegget er splittet fra kommunen før var det ingen jordfeil bryter på anlegget. etter kraven som er nå så må vi ha dette. og da har vi dessverre funnet ut at vi har mye jordfeil på anlegget. skal vara i orden nå

    Publisert anonymt 13:51, mandag 4 januar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter