Tilbake til alle rapporter

Gatelys på sti virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Anders Doksæter Sivle 08:12, tir. 10 november 2020

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

En sti mellom Søre Skorven og Skorvavegen brukes av en del barn som skolevei. Den er mørk og gjørmete, så å fikse gatelyset som ikke virker hadde vært til stor hjelp for de som går på stien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:46, tir. 8 desember 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:52, tirsdag 5 januar 2021

  • Fortsatt ikke fikset gatelyset.

    Sendt inn av Anders Doksæter Sivle 10:52, tirsdag 5 januar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:23, tirsdag 2 februar 2021

  • Dårlig, gått 3 måneder, ingenting skjedd.

    Sendt inn av Anders Doksæter Sivle 11:23, tirsdag 2 februar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:43, fredag 5 mars 2021

  • Gatelys fortsatt ikke fikset, etter snart 1 år.

    Sendt inn av Anders Doksæter Sivle 07:39, mandag 27 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter