Tilbake til alle rapporter

Gatelys ikke fungere

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:56, tir. 10 november 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Klæbu 4 minutter senere

Etter arbeid fra entreprenør for snat et år siden, har gatelys over busholdplassen ikke fungert. Ble informert til Trondheim kommune i Januar, men ingjenting har skjedd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:04, tir. 8 desember 2020

  • Ingen erfaring. Ingenting har blitt gjort.

    Publisert anonymt 12:04, tir. 8 desember 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter