Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:01, tor. 12 november 2020

Sendt til Lillesand og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Gatelys er ute av funksjon på Gamleveien F240, fra F420 og videre oppover fra Heldal.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ok nå

    Publisert anonymt 13:12, fredag 16 april 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter