Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:28, tor. 12 november 2020

Sendt til Oppegård og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gatelys virker ikke ved Vestliveien 11C, 1415 Oppegård. Lys ok i resten av gaten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Denne saken så ut til å være løst 13. November, dagen etter innmelding. Men nå er lyset borte igjen.

    Publisert anonymt 18:10, tor. 19 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter