Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:55, tor. 12 november 2020

Sendt til Øksnes og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Det mangler lys i gatelys, dette gjelder lyset i nærheten av Kathrine Hansens hus. Rett etter nedkjøring til byveien 1c. Dette er skoleveien til over 50 elever og bør fikses før det blir skikkelig mørkt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kommunen har kartlagt gatelys som er mørke og ikke virker nå i løpet av høsten. Kommunen vil sette i gang med utbedringer så snart dette lar seg gjøre.

    Sendt inn av kristian.haugen@oksnes.kommune.no 10:00, man. 30 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter