Tilbake til alle rapporter

Høy lyd av strømboks når gatelys er på.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 01:25, fre. 13 november 2020

Sendt til Voss og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Denne minste boksen lager ein veldig høy summe lyd som ikkje har vert før når gatelysene er på. Denne burde vert sjekket. Gatelyset som er i veikrysset rett ved, virker heller ikkje. Kan det være ein samenheng her?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter