Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys.

Rapportert i kategorien Gatelys av Tommy flesland 00:32, lør. 14 november 2020

Sendt til Nord-Odal og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Mangler gatelys langs veien og over broen ved Trudvangvegen 2, da det kun er 1 av 5 lys som fungerer totalt sett. Dette har vært borte siden før sommeren og her er det busslommer på begge sider av veien samt kryss i 60 sone.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?