Tilbake til alle rapporter

Inge lys i heile krekavegen

Rapportert i kategorien Gatelys av Ellen 19:09, tir. 17 november 2020

Sendt til Luster og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Heilt mørk i kreken

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fleire lyktestolper det ikkje er lys i 4-5 stk

    Sendt inn av Ellen sophie Wangensteen Fredheim 22:26, fredag 16 april 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter