Tilbake til alle rapporter

A lot lf potholes in the crosswalk on both sides of Storokrysset.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Gine Kuvås 09:26, ons. 18 november 2020

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

The potholes are deep and people fall due to them. They are on both sides of the crosswalk (near t-bane and comfort store). It has been like this for many months.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter