Tilbake til alle rapporter

Tomme sandkasser

Publisert av Aina Kristin Ytrøy 08:13, tor. 19 november 2020

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 2 minutter senere

Sandkassene i gata er tomme og underkjøling / frost gjør at det er glasert her. Det er mange myke trafiskanter her pga de videregående skolene i tillegg til lokalt beboende som skal til /fra jobb. Vi er flinke til å strø om vinteren og vil fortsette med det slik at både fotgjengere og kjøretøy kan ferdes trygt også i vinter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter