Tilbake til alle rapporter

To gatelys som ikke fungerer, farlig for barn på tur til skole og på fritiden.

Rapportert i kategorien Gatelys av Thomas Gulbrandsen 17:38, tor. 19 november 2020

Sendt til Øksnes og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Gatelysene har ikke fungert nå siden mørketiden begynte. Det er snakk om 2 stykker langs vei. Ett av dem er lokalisert ved et kryss.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Thomas Gulbrandsen 21:11, tor. 17 desember 2020, markert som fikset

  • Gatelysene ved Meløyveien 13 har ikke fungerte siden det ble mørkt ute . Det er 2 stykker langsveien også et ved kryss skolevei.

    Sendt inn av Thomas Gulbrandsen 21:57, onsdag 1 september 2021

  • Det er meget mørkt å direkte farlig siden en del barn går her til skolen . Dette er en trafikkert skole vei og snart er mørk om morgenen . Det er 1 lys som er defekt akkurat nå , men veldig mørkt og uoversiktlig her dette må ordnes .

    Sendt inn av Thomas Gulbrandsen 21:48, mandag 20 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter