Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys på skolevei

Rapportert i kategorien Gatelys av Gøril Haldberg Aasen 17:49, tor. 19 november 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Molde 1 minutt senere

Det mangler gatelys på skolevei for mange barn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:12, tor. 17 desember 2020

  • Selv om lysene kom på etter noen dager, er det ustabilitet som gjør at de nå er gått igjen.

    Sendt inn av Gøril Haldberg Aasen 18:12, tor. 17 desember 2020

  • Anlegget er splittet fra kommunen før var det ingen jordfeil bryter på anlegget. etter kraven som er nå så må vi ha dette. og da har vi dessverre funnet ut at vi har mye jordfeil på anlegget.

    Publisert anonymt 13:49, mandag 4 januar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter