Tilbake til alle rapporter

Avløp i fortaugskant er tett. Dette har vore problem lenge. Då har og hydrant nær avløpet hatt lekkasje. Denne er no flytta og reparert

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister anonymt 18:06, tor. 19 november 2020

Sendt til Fjell 4 minutter senere

Dette avløpet er nederst i bakken og rett overfor kryss mot Bibelskulen. Nedløp langs fortau i bakken fungerer. Nedløpet nederst går som regel tett og det samlar seg ein stor dam i køyrebanen. Som sagt har hydrant blitt reparert, med avløpet er ikkje utbetra.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:59, tor. 17 desember 2020

  • Ikkje løyst. Berre synleg ved mykje regn.

    Publisert anonymt 23:59, tor. 17 desember 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:15, fredag 15 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter