Tilbake til alle rapporter

Gatelys som ikke virker

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:25, fre. 20 november 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gjøvik 5 minutter senere

Gatelys som ikke lyser mer. Dette er på høyre side på tur opp veien, akkurat der lysløypen går

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Da er det lys i stolpen igjen :)

    Publisert anonymt 20:20, tir. 8 desember 2020, markert som fikset

  • Ser ut til at den er mørk igjen :(

    Publisert anonymt 13:09, fre. 18 desember 2020, åpnet på nytt

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter