Tilbake til alle rapporter

Da er vi atter en gang uten gatelys i øvre del av villaveien på 4563 Borhaug

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:31, lør. 21 november 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Farsund 3 minutter senere

Igjen er vi uten gatelys i øvre del av Villaveien på 4463 Borhaug. Dette skjer til stadighet. Det hjelper ikke bRe å få lysene på igjen, det bør utføres ei utbedring på området. Lysene forsvinner så snart vinden tar seg litt opp. Vind har vi som kjent også en del av. Vennligst fiks gatelysene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelysene ble slått på igjen raskt😊

    Publisert anonymt 10:37, søn. 20 desember 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter