Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys nøyaktig der det absolutt burde være gatelys.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:04, søn. 22 november 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Farsund 1 minutt senere

Det er 2 gatelys på rekke som ikke fungerer, og det gjør bakken oppover gaten svært mørk. Det har vært sånn i over ett år nå, og jeg har selv vært nær å bli påkjørt ved flere anledninger. Er akkurat ved avkjøringen til grusveien ved lysløypa så det er mye folk rundt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 01:10, torsdag 7 januar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter