Tilbake til alle rapporter

20-30cm dypt hull/stor grop ved siden av innsatt kommunal kum, ikke asfaltert og farlig for syklende etc. i mørket.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Andreas E Carlstedt 11:32, søndag 22 november 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 3 minutter senere

Dette hullet er et resultat av at gangveien er skjær opp for arbeid/bytte av en kum. Den fjernede asfalten ble aldri erstattet og nå jar gropen blitt dyp. Dette er hovedfartsåre inn mot sentrum for voksne og skolebarn og det er mye trafikk på f.eks. sykkel og sparkesykkel. Treffer man denne gropen går man på trynet... Vanskelig å se i mørket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter