Tilbake til alle rapporter

2 gatelys i ustand ved Bergan sykehjem

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:07, søn. 22 november 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 2 minutter senere

Vart veldig lenge 2 gatelys i ustand. På gangveien før du kommer til sykehjemmet fra Nordlandskrysset. Mange går tur der så dette bør fikses.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:45, søn. 20 desember 2020

  • Kun det ene lyset. Det lyset oppi «jorda» til høyre når du går mot Bergan fra Nordlandskrysset er ikke iorden.

    Publisert anonymt 15:45, søn. 20 desember 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:58, mandag 18 januar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:58, mandag 15 februar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:16, mandag 15 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter