Tilbake til alle rapporter

Dårlig vedlikehold på vei

Rapportert i kategorien Hull i vei av Henrik 15:19, søn. 22 november 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Nes 1 minutt senere

Dårlig vedlikehold på Bygdevegen over flere år begynner å vise seg godt. Veien er så ille at biler kjører i 5-10/t mens store deler av veien har 80kM/t. Det varsles til statens vegvesen om dette uten at det gir gode resultater. Veien er også skolevei for flere barn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter