Tilbake til alle rapporter

Trafikkskilt ikke hentet

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 19:53, søn. 22 november 2020

Sendt til Fet og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Trafikkskiltene som ble benyttet etter en vedlikeholdsjobb er ikke hentet. Gjelder to skilt, både i krysset og ved Tyriveien 28. vil bli problemer når snøen kommer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:22, søn. 20 desember 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:22, søn. 20 desember 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?