Tilbake til alle rapporter

Gatelysene gjekk på Lørdag 21.11

Rapportert i kategorien Gatelys av Per 21:18, søn. 22 november 2020

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Lysene datt ut i dei sterke vindkast tidlig på kvelden. Heile rekka fra skaret og ned til pumpestasjonen ved Stig Solheim. Har en mistanke at problemet er e oransje lyset som står ved Sion, de lever sitt eget liv. Står og blinka og gnistra fleire ganger i veka, ser ut som jordfeil på avstand.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:58, man. 21 desember 2020

  • Dette lyset lever sitt eget liv, i kveld virker det ikkje i heile tatt. Det er et gatelys til som ikkje virker, de er 2 lys lenger oppe mellom Jan Erik Kvalheim og Rune Færestrand. Dette lyset har også stått og blinket.,.

    Sendt inn av Per 19:58, man. 21 desember 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter