Tilbake til alle rapporter

Ingen gatelys i krysset mellom John Gjævers vei og Mellomveien.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:35, man. 23 november 2020

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Et livsfarlig kryss der det er ingen lys og med mange barn i nærområdet ansees det som ikke holdbart i -2020. Håper snarlig løsning og helst før noen ulykker skjer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:11, man. 21 desember 2020

  • Still open, via questionnaire, 22:25, man. 18 januar 2021

  • Still open, via questionnaire, 22:55, man. 15 februar 2021

  • Still open, via questionnaire, 06:56, tir. 16 mars 2021

  • Still open, via questionnaire, 11:21, tir. 13 april 2021

  • Still open, via questionnaire, 11:46, tor. 13 mai 2021

  • Still open, via questionnaire, 21:15, tor. 10 juni 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?