Tilbake til alle rapporter

Fjellknauser som stikker ut og er eit problem for store kjøretøy

Rapportert anonymt 17:57, man. 23 november 2020

Sendt til Austevoll og Hordaland 3 minutter senere

Når ein kjører mot Storebø er det nokre knauser som stikker langt ut og lager problem om ein holder hvitestripa i svingen. Det er mange busser som har vert borti der så det burde vert meislet vekk litt for å bedre svingen. Eg er bussjåfør og dette er ein sving vi har problemer med når vi møter bil. Vi hadde satt stor pris på at ein fjerna dei verste utstikka der. Vil tro ei gravemaskin med pigg hadde fikset dette rimeli fort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:10, man. 21 desember 2020

  • Er spess utsatt i mørket så det bør gjøres noe

    Publisert anonymt 20:10, man. 21 desember 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter