Tilbake til alle rapporter

Hull i asfaltkant

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Hull i vei av Ingolf Zeiner Petersen 19:58, fre. 19 august 2011

Sendt til Inderøy og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Mindre hull

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Hullet er fyllt igjen.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Ingolf Zeiner Petersen 18:16, man. 5 september 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?