Tilbake til alle rapporter

Kumlokk mangler i undergang

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 09:54, tir. 24 november 2020

Sendt til Larvik og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Mangler kumlokk. Stygt for gående i mørket. Må fikses før det skjer en ulykke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Svar fra Larvik kommune at de ikke tenker å gjøre noe med dette nå. Så da får vi vente på at noen detter ned i kummen og skader seg. Kanskje det skjer noe da?

    Publisert anonymt 17:20, tor. 26 november 2020

  • Svar fra Larvik kommune at de ikke tenker å gjøre noe med dette nå. Så da får vi vente på at noen detter ned i kummen og skader seg. Kanskje det skjer noe da?

    Publisert anonymt 17:20, tor. 26 november 2020

  • Måtte meldes veitrafikksentralen for at det skulle bli gjort noe. Merkelig at det ikke oppdages av de som inspiserer veinettet?

    Publisert anonymt 13:23, søn. 6 desember 2020, markert som fikset

  • Det ble lagt på ny kuppelrist i 2020

    Publisert anonymt 20:51, fredag 19 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter