Tilbake til alle rapporter

Bil parkert i uoversiktlig sving

Rapportert i kategorien Parkering anonymt 21:47, tir. 24 november 2020

Sendt til Kongsberg 2 minutter senere

I dagesvis har det stått en bil parkert midt i denne svingen. Det varierer mellom to biler. Antar bilene tilhører stikkveien ovenfor hvor en container opptar egen parkering. Her er det farlig å kjøre forbi. Denne svingen er uoversiktlig mtp både møtende kjøretøy og syklister. Enda værre blir det når snøen kommer. Vennligst få disse til å parkere annet sted.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter