Tilbake til alle rapporter

Gatelyskabel slitt av

Rapportert i kategorien Gatelys av Remi Reinholdtsen 14:37, ons. 25 november 2020

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 2 minutter senere

Gatelys i bakken ned mot Fiskebølvika virker ikke etter at stormen har slitt av kabel. -Farlig for fotgjengere å gå på jobb i mørk og (glatt) veibakke med mye biltrafikk på morgenen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:57, ons. 23 desember 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:25, onsdag 20 januar 2021

  • Ikke løst. Ikke hørt noe.

    Sendt inn av Remi Reinholdtsen 22:25, onsdag 20 januar 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Remi Reinholdtsen 07:42, torsdag 18 februar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter