Tilbake til alle rapporter

Ønsker skilt ved kiwi skulestadmo om «skulevei» samt fartsdumper inn myraplassen til skulen

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Stine gjerald 19:26, ons. 25 november 2020

Sendt til Voss og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Det er er mye trafikk rundt skulen og bhg på skulestadmo. Me ynskjer fartsdumper inn Myraplassen og skilt «skuleveg» ved kiwi skulestadmo , krysset fitjavegen/strandavegen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter