Tilbake til alle rapporter

Gatelyset utenfor Fiskeriveien står og blinker hele tiden.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:49, tor. 26 november 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg mindre enn et minutt senere

Gatelyset utenfor Fiskeriveien står og blinker hele tiden. Har vært slik i flere måneder. Lyser i 2 minutter før det slokner og er mørkt i ca 5 min. før det blinker til det lyser igjen i ca. 2 min. Når man setter på strøm på samtlige lys i gata må man ta seg tid til å vente til lampa slukker, så man kan se at den ikke virker normalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 14:48, lør. 26 desember 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter