Tilbake til alle rapporter

Mørk lampe

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:57, søn. 29 november 2020

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Mørk lampe

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er et bevis på at det vi fryktet med Viken. INGENTING SKJER! Lampa er fortsatt mørk!

    Publisert anonymt 07:57, mandag 12 april 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter