Tilbake til alle rapporter

Det mangler skilt om at det er gangfelt her og det er elendig lys

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Kyrre vidar Simonsen 19:31, søn. 29 november 2020

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Det mangler skilt om at det er gangfelt her og det er elendig lys,jeg og flere andre har meldt om dette mange ganger over lere år,jeg vi kommer til å gå til altposten snart om ikke dere gjør noe med dette snarest.jeg har unger som går over her til og fra skolen og det er mye trafikk til betania

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 00:54, tor. 7 januar 2021

  • Ingen respons,både æ og andre har meldt om dette flere ganger.dette er sløvt

    Sendt inn av Kyrre vidar Simonsen 00:54, tor. 7 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?