Tilbake til alle rapporter

Fotgjenger overgang dårlig merket/ skiltet, dårlig belyst og ikke fremkommelighet for rullestol.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Torstein Steffarud 12:26, ons. 2 desember 2020

Sendt til Spydeberg og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Dette er en overgang som blir brukt av mange, deriblant skolebarn og enkelte som ikke klarer seg så godt til fots. Jeg klarer ikke å komme opp med min el rullestol i bakken som er laget midlertidig. Stedet er også dårlig belyst, og skiltet. Det er stadig misforståelser når det gjelder om billigst eller fotgjenger har vikeplikt her, bare tilfeldig att det ikke har vært alvorlige personskader på stedet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter