Tilbake til alle rapporter

Overflatevann

Rapportert i kategorien Offentlige toaletter anonymt 13:46, tor. 3 desember 2020

Sendt til Meldal 3 minutter senere

Min nabo har lagt en bekk i rør som leder vannet ned i retning av min gardsvei, dette resulterer i at min vei raser ut og blir slik at jeg ikke kan komme hjem, jeg har KOLS og er derfor avhengig og komme frem med bil. Det som kan bli veldig store vannmengder som til tider kommer ned. Jeg har kontaktet Grunneieren men det virke som ho bare overser det. Håper på hjelp før alt vannet kommer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter