Tilbake til alle rapporter

Dårlig oppmerket gangfeltovergang + høy fart på bilister

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av karoline.bremseth@gmail.com 17:21, tor. 3 desember 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 4 minutter senere

Gangfeltet er dårlig merket og skiltet om gangfelt på den ene siden er for langt unna selve overgangen. Dårlig merking pluss biler som kjører veldig fort på denne strekningen fører til mange farlige situasjoner. Det hadde vært passende med et fartsgrenseskilt og evt. en fartdump. Mange benytter seg av denne overgangen da den er ut fra et ganske stort boligfelt hvor det bor mange barn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter