Tilbake til alle rapporter

Dette er en snuplass for skolebuss til og fra Tangen skole. Her veldig mange dype hull og vanskelig og kjøre bussen slår nedi

Publisert av Kjell Gunnar Bakken 07:07, fre. 4 desember 2020

Sendt til Vestfold og Svelvik 3 minutter senere

Mange dype hull på snuplass så skolebuss slår ned i og blir ødelagt har blitt reparert før av muligens svelvik kommune

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:18, mandag 4 januar 2021

  • Veldig dårlige erfaringer

    Sendt inn av Kjell Gunnar Bakken 19:18, mandag 4 januar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:04, tirsdag 2 februar 2021

  • Dette er ikke reparert og eier av plassen er Drammen Eiendom

    Sendt inn av Kjell Gunnar Bakken 08:04, tirsdag 2 februar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:05, tirsdag 2 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter