Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:24, fre. 4 desember 2020

Sendt til Arendal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Slukket for et par måneder siden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:33, søndag 3 januar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:56, mandag 1 februar 2021

  • Representant fra Fylkeskommunen tok 11 Januar 2021, kontakt og konstaterte etter en kort samtale at det er Arendal kommune som har ansvaret for veibelysningen på Fluet.

    Publisert anonymt 16:56, mandag 1 februar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:49, mandag 1 mars 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:24, tirsdag 30 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter