Tilbake til alle rapporter

Veilys borte på fv882

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 14:00, lør. 5 desember 2020

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 5 minutter senere

Veilys på fv882 borte i ei uka mitt i mørketia. Livsfarlig å gå sig tur på veien. Nå må dokker altså kom og løs problemet med en gang. Vi betal nu skatt i massevis her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter