Tilbake til alle rapporter

De fleste gatelysene i lysløypene på de østre løypene er slukket

Rapportert i kategorien Gatelys av Kathinka Weyns 20:35, søn. 6 desember 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 5 minutter senere

Østre løyper i Kirkeskogen (Søndre Slagen Kirke) virker ikke. Det er stupmørkt. Kun lys i "den vestre hovedløype" fra kirken til Bulowstua.

Det mangler også lys i lyktene fra Ulvikveien og rundløypa nordover inn mot skolen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter