Tilbake til alle rapporter

Brøyting er, som ifjor, fraværende.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Jan Gundersen 10:31, man. 7 desember 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 4 minutter senere

Det har ennå ikke blitt brøytet i Vognmannsveien med sidegater. Det er nå 15-20cm med slaps og snø, og is under, og ufremkommelig for eldre og barnevogner. I hele fjor ble det brøytet dårlig, det tok dagesvis uten brøyting, og når den kom ble det brøytet i all hast og svært smalt. Erstatt dagens brøytefirma med ett som gjør det de får betalt for.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter