Tilbake til alle rapporter

Gatelys ved parkeringsplass barnehage

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:02, tir. 8 desember 2020

Sendt til Fitjar og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Gatelys ved parkeringsplass barnehage/oppkjørsel klubbhus virkar ikkje. Det er bekmørkt, då dette er det einsate gatelyset i området. På morgonen er det mykje trafikk ifm. levering til barnehage og SVÆRT vanskelig å sjå barn (eller vaksne) som går frå bilane til barnehagen. Bør rettast opp UMIDDELBART før det skjer ei ulukke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Effektivt

    Publisert anonymt 11:09, tirsdag 5 januar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter