Tilbake til alle rapporter

Jernbaneundergang mørklagt

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:36, tir. 8 desember 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 4 minutter senere

For et par år siden ble det ene armaturet mørkt. Det var for så vidt lyst nok i undergangen, men nå i høst sluknet det andre også (bare filamentene gløder).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet ble fikset bare et par dager senere, fantastisk! Nå er det igjen fullt lys i begge armaturene i "kunstgalleriet".

    Publisert anonymt 23:13, tirsdag 5 januar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter