Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Marius Vangen Kvalsvik 08:17, ons. 9 desember 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Herøy 3 minutter senere

2-3 gatelys er ute av drift. Det ferdes skolebarn langs veiene. Kombinasjonen med tung biltrafikk gjør att det oppstår farlige situasjoner. Veien er smal og trang. Må fikses asap.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt ikke gjort noe med

    Sendt inn av Marius Vangen Kvalsvik 13:49, fre. 18 desember 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:39, torsdag 7 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter