Tilbake til alle rapporter

Lyktestolpe lyser ikke, nr 3853

Rapportert i kategorien Gatelys av Andreas Monge Høgseth 13:21, ons. 9 desember 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 3 minutter senere

Gangvei mørklagt pga maglende lys. Levering av barnehagebarn her - burde vært opplyst før noen sklier å ødelegegr seg på isen, eller havner i søldedammer før barnehagen starter...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:36, onsdag 6 januar 2021

  • Problemet er ikke løst, fremdeles mørkt

    Sendt inn av Andreas Monge Høgseth 14:36, onsdag 6 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter